Mužské problémy, sterilita

Kúra podporuje kardiovaskulární systém, chrání srdce. Dodává sílu, kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Posiluje schopnost adaptace ke stresu, přispívá k pročištění těla.
Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater.
Kúra má povzbudivé účinky. Čistí krev, prokrvuje končetiny, zlepšuje paměť mozkovou činnost a optimální duševní aktivitu, posiluje srdce. Stimuluje imunitní systém, podporuje metabolismus, podporuje sexuální schopnost.
Kúra má blahodárný vliv na pročištění krve, povzbuzuje sexuální touhu a aktivitu, podporuje srdce a cévy. Zvyšuje obranyschopnost organismu, zklidňuje nervovou soustavu.
Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost.
Sestava z tinktur zajišťuje účinnou podporu mužské sexuální touhy a aktivity.
Kotvičník povzbuzuje sexuální touhu a aktivitu, podporuje srdce a cévy, přispívá k čištění krve. Zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na dásně a pokožku. Příznivě působí na imunitu a dýchací soustavu.
Dub revitalizuje sliznice, posiluje hladinu mužských hormonů.

Kontaktujte nás

Mapa prodejen

Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen po celé České republice

Seznam prodejen