Přírodní cesta proti neplodnosti

http://www.sxc.hu/photo/751642
Problémy s otěhotněním v dnešní době trápí čím dál víc párů. Problém může být na straně muže i ženy, ale i obou partnerů. Než přistoupíte k nějakému razantnímu klinickému řešení, vždy je dobré nejprve pomocí bylin očistit organismus a nastolit tak stav rovnováhy.
Rubrika: 

U žen bývá častou příčinou nepravidelnost menstruačního cyklu po vysazení antikoncepce, která velmi zaplísňuje organismus. Otěhotnění také komplikují cysty a myomy v reprodukčních orgánech nebo získaná sterilita v důsledku dnešního životního stylu.

Pro vyčištění organismu zaneseného antikoncepcí lze doporučit byliny, které mají silný čistící účinek a pomáhají bojovat s plísněmi - bříza, pýr, dub, jasan, česnek medvědí nebo penízovka.

Ke zpravidelnění menstruace mohou ženy užívat ptačí jeřáb, lékořici, anděliku, maliník nebo měsíček. Tyto byliny pomáhají tělu dodat ženský hormon přirozeným způsobem. Pomoc s prevencí cyst na děloze lze najít v užívání tújového nebo grepového oleje, které mají silný antibakteriální a anticystický účinek.

K léčení sterility u žen lze využívat stejné byliny jako ke zpravidelnění menstruace, můžeme je podpořit sedací koupelí a ženskými hormony v medové podobě api-women. V případě sterility muže je vhodné užívat gemmoterapeutikum dubu, kotvičníku a březových jehněd, pomoci může také med api-man či pantokrin z parohů jelena marala.

Kontaktujte nás

Mapa prodejen

Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen po celé České republice

Seznam prodejen