O společnosti Naděje

Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad. 

Firma  byla založena v roce 1998.  Naděje se specializuje na výrobu bylinných tinktur, mastí olejů a výluhů. Svou pověst založila na kvalitě svých výrobků. Pro výrobu tinktur i ostatních výrobků používá především vlastní suroviny, které pečlivě sleduje a kontroluje . Léčivé rostliny pro výrobu léčivých tinktur  má pod kontrolou již od jejich zasetí až po finální zpracování.

Při vývoji a výrobě používá  nejmodernější poznatky a výzkumy z alternativní medicíny a bylinné léčby. Sběr takto vypěstovaných bylin se provádí v optimální době tak, aby si uchovaly maximum účinných látek. Přísné kontrole podléhá i výroba tinktur a uskladnění. Veškeré tinktury a ostatní výrobky prošly schválením  ve Státním zdravotním ústavu Ministerstvem zdravotnictví ČR, mají tedy řádnou registraci jako potravinové doplňky.Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad. 

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin – gemmoterapeutik  na lidský organismus.  Přání Mgr. J.  Podhorné  bylo a je,  aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie  i alternativní medicíny předala především nemocným.  Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných,  které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech. 

Firma v současné době má v sortimentu více jak sto druhů bylinných tinktur.  Mimořádně účinné jsou tinktury vyrobené z pupenů rostlin. Rostlina v pupenech přechovává svůj genetický potenciál, proto v nich shromažďuje nejcennější látky, které tělo zotavují  a současně vytváří i obranný mechanismus – prevenci proti nemocem. Kombinací tinktur vznikly „kúry“, jsou to sestavy složené z několika tinktur bylinných i z pupenů. Společně mohou komplexně působit na organismus a léčit i zlepšovat  zdravotní stav.  

Postupným vývojem firmy Naděje Mgr. J. Podhorná  objevila další možnosti zvýšení účinku samotných tinktur a to v první fázi  o energii včelího biopole . Byly vybrány některé tinktury na specifické problémy a ošetřeny včelím biopolem a tato účinnost založená na energetickém působení je nejvyšší po dobu tří měsíců. 

V druhé fázi vznikly patentově chráněné –gemmoglukany. Celkem je osm druhů tinktur v 50ml lahvičkách (zařazují se do speciálně sestavovaných kúr). Velmi účinnou a oblíbenou je  Zlatá  řada tinktur s gemmoglukany  – čtyři druhy gemmoglukanů v 195ml balení, které nahradí jednu kúru.

Další řadou produktů jsou  masti, oleje a výluhy,  které doplňujeme k sestavě pro léčbu. Firma Naděje dodává do lékáren i většině našich předních velkoobchodů, kteří mají svoje obchodní sítě po celé ČR i v zahraničí. Firma se v průběhu let rozrostla až do dnešní podoby a o naše výrobky je stále větší zájem jak na  Českém trhu tak i v zahraničním trhu. Výrobky nejsou klinicky ověřeny.

Kontaktujte nás

Mapa prodejen

Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen po celé České republice

Seznam prodejen