Alergie, ekzémy, dýchací problémy

http://www.sxc.hu/photo/867805
Alergie se projevuje jako přehnaná a nepřiměřené reakce imunitního systému jedince na látky z vnějšího prostředí. Stejně jako množství prvků, které alergie vyvolávají, jsou obsáhlé i jejich projevy. Mohou se objevit lehké rýmy, ekzémy, ale i anafylaktický šok.
Rubrika: 

Tato citlivost organismu stoupá s rostoucím znečištěním životního prostředí. Naše tělo je nuceno denně bojovat proti náporu škodlivin. Vhodným doplňkem stravy se v současnosti stávají bylinky, které pomáhají očišťovat organismus a zbavují ho škodlivin.

Nejčastějším projevem alergií jsou ekzémy a kožní onemocnění, jež vznikají z důvodu zanesení organismu. Těmito nepříjemnostmi již trpí většina populace. Zlepšení kožních problémů napomáhá pročištění organismu, především pak jater. Právě v této situaci pomáhají bylinky jako žádné jiné prostředky. Oblíbenými při čištění organismu jsou měsíček, ostropestřec a gemmoterapeutika z jalovce, rozmarýnu a žita. Důležitou roli hrají alergie i na poli onemocnění dýchacích cest, zde je nejužitečnější pomocník tinktura z žampionů.

Schopnost ulevit od alergických projevů mají také kůry ze stromů.  Nejúčinnější je kůra dubu, která regeneruje sliznice. Obranu proti alergiím také účinně vytváří gemmoterapeutikum z pupenů černého rybízu. Využít můžete rovněž protialergických látek obsažených v gotu-kola, rozmarýnu či kalině. Pravidelně užívejte penízovku. Pomůže vám zregenerovat slinivku, sliznice a také pokožku.

Vhodné je užívat rovněž komplexní bylinné kůry.

Kontaktujte nás

Mapa prodejen

Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen po celé České republice

Seznam prodejen