Přijměte pozvání na návštěvu bylinkové zahrady

pozvanka
Zajímají vás byliny a jejich léčivé účinky? Pokud ano, rádi bychom vás pozvali na návštěvu naší bylinkové zahrady. Budete mít možnost se pokochat bylinami s tajemnými názvy. Dozvíte se zajímavé informace o jejich využití například pro posílení imunity.
Rubrika: 

Bylinková zahrada se nachází v Brodku u Konice a její rozloha je přibližně 700 metrů čtverečných. Prohlídka zahrady vám tak zabere asi hodinu, během které budete moci spatřit celou řadu nejrůznějších bylin. Velkým lákadlem je například eleuterokok neboli čertův kořen, který zvyšuje odolnost proti stresu a odbourává cholesterol. V zahradě roste také kustovnice čínská, jež je známá pro svou schopnost oddalovat projevy stárnutí. Setkat se můžete taktéž se schizandrou, která odstraňuje pocity únavy a zvyšuje výkonnost organismu. Své místo zde mají i gotu kola, ziziphus jujuba nebo přírodní anabolikum, kotvičník.

Prohlídka zahrady je spojená s přednáškou známé odbornice na terapii bylinami, Mgr. Jarmily Podhorné. Přednáška trvá přibližně hodinu a půl a je zaměřena na posílení imunity a prevenci civilizačních onemocnění. Po předchozí domluvě je samozřejmě možné téma přednášky přizpůsobit.

Pokud vás trápí konkrétní zdravotní obtíže, je pro vás návštěva bylinkové zahrady ideální. V průběhu celé prohlídky i po jejím skončení totiž Jarmila Podhorná poskytuje osobní poradenství a doporučuje také vhodné preparáty, které na potíže pomáhají. Tyto výrobky si samozřejmě můžete na místě zakoupit.

Na samotnou prohlídku zahrady se můžete dostavit i individuálně, zahrada je otevřená každý den od 7:00 do 15:00. Pokud máte zájem i o přednášku, je nutné vytvořit skupinu alespoň 20 osob a předem se domluvit telefonicky na čísle 582 391 254 nebo přes e-mail j.podhorna@nadeje-byliny.eu.

prohlidka

Kontaktujte nás

Mapa prodejen

Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen po celé České republice

Seznam prodejen